Marcin Pierzchliński (ur. 1987) – poeta przed debiutem książkowym. Wiersze, grafiki, rysunki i recenzje publikował dotąd w „Lampie”, „Wakacie”, „Magazynie Sztuki”, „Opcjach 1.1”, „biBLiotece”, „Ricie Baum”, „Inter-”, „Helikopterze”, „MULTImediach”, na stronach Fundacji im. T. Karpowicza i w „dwutygodniku”. Finalista X Połowu (Biuro Literackie, 2015). W 2017 roku nominowany do nagrody głównej w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Jacka Bierezina. Razem z Łukaszem Waberskim tworzy Typopoezje – cykl wierszy wizualnych.

Łukasz Waberski (ur. 1988) – student Politechniki Koszalińskiej oraz wzornictwa na Università degli Studi di Palermo, założyciel pracowni kreatywnej Dobry Sztos, twórca grafik, ilustracji, plakatów oraz systemów identyfikacji wizualnej w kraju i za jego granicami. Założyciel i członek Fundacji #Kultura oraz miastotwórczego stowarzyszenia Na przykład, organizator Koszalińskich Targów Sztuki i Dizajnu. W 2017 roku razem z Marcinem Pierzchlińskim zwyciężył w konkursie na wiersz wizualny „Boczysko”; organizowanym przez Galerię Pięknych Książek w Warszawie.

Maja Markowska - absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych w Koszalinie. Dyplom z reklamy wizualnej obroniony z wyróżnieniem w 2012 r. Absolwentka architektury wnętrz na Politechnice Koszalińskiej. Społeczniczka, założycielka Stowarzyszenia Inicjatyw Miejskich "Na Przykład", liderka Koszalińskiego Ogrodu Społeczności Zaangażowanej "KOSZ". Laureatka wielu konkursów plastycznych oraz konkursu architektonicznego organizowanego przez "Architekturę Murator". Ilustratorka i pasjonatka animacji. Uczestniczka Przedszkola Filmowego w Szkole Wajdy. W projekcie Typopoezja odpowiada za animowanie grafik i tekstu.