Call for papers

W kwietniu miną dokładnie trzy lata od ukazania się pierwszego numeru „Wizji”! Postanowiliśmy z tej okazji przygotować wyjątkowe wydanie naszego pisma – tym razem „Wizje” będą w całości OTWARTE na Wasze propozycje. Wybór tematu należy do Was.

Z niecierpliwością czekamy na: opowiadania, fragmenty powieści, eseje literackie, wiersze, poematy, dramaty, przekłady oraz wszelkie inne formy fikcjonalne podejmujące dowolny temat. 

Nieustająco zachęcamy również do publikowania w AKTUALNIKU – przyjmujemy recenzje, eseje, felietony i wywiady dotyczące najnowszych wydarzeń literackich, a przede wszystkim fikcji literackiej.

Prosimy o nieprzesyłanie utworów wcześniej publikowanych. Za ogłoszone teksty nie oferujemy honorarium. Wskazania techniczne dla Autorek i Autorów znajdują się pod adresem www.magazynwizje.pl/autorzy.

Pisarze i pisarki, jak zawsze ponawiamy nasz apel: pióra w dłoń! Teksty do trzynastego numeru „Wizji” nadsyłać możecie do 31 marca pod adres redakcja@magazynwizje.pl. Do kontaktu pod tym samym adresem zachęcamy również Ilustratorki oraz Ilustratorów, którzy chcieliby podjąć z nami współpracę.

Trzynasty numer „Wizji” ukaże się w kwietniu 2021 roku.